GraPokemon-Online

Nasze Forum jest najlepsze i u nas jest niesamowita Atmosfera.

  • Nie jeste¶ zalogowany.
  • Polecamy: Gry

#1 2011-01-30 20:07:25

kudelek

Administrator

Zarejestrowany: 2011-01-30
Posty: 17
Punktów :   

Co to Jest? Dwu-Walk

Dwu-Walki Ja pogę pisać że jest jaki¶ turniej albo wy sobie sami je urz±dzacie np: Jan00 i jurek vs Kudelek i Matusiak.

I wtedy ja jestem sędzi± albo kto¶ z graczy .

Dwu-walki to oczywi¶cie takie walki tylko jakby to powiedzieć grupowe. Najpierw ja piszę w temacie "Teraz dwu-walki" kiedy będzie najbliższa dwu-walka, jej nazwę i wymagania. Potem wy w temacie "Zapisy" wypełniacie krótki formularz zapisowy (W DWU-WALKACH MOGˇ BYĆ 4 OSOBY, A WIĘC BIORˇ UDZIAŁ PIERWSZE 4, KTÓRE SIĘ ZAPISZˇ) i ja losowo dobieram kto z kim będzie. Każdy może użyć 1 poka, czyli grupa ma 2 pokemony kontra 2 pokemony drugiej grupy. Ja zawszę jestem sędzi± i rozpoczyna się walka! Oczywi¶cie osoby z grupy uzgadniaj± między sob± jakie poki wzi±ć i piszecie mi jakie wybieracie. Jak zacznie się zabawa to takie jak zwykła walka, ja pisze jakie poki obie grupy wystawiaj± i zaczyna się walka  Pisze kolejkę czy np. OlaaPok (drużyna zielonych), Krysia5 (drużyna niebieskich), ja (sędzia), SOULwykrzyknik (drużyna zielonych), kuroks (drużyna niebieskich), ja (sędzia). I piszecie co poki maj± robić. Osoba, która pisze ma do dyspozycji dwa poki ze swojej drużynki. Piszecie np. "Gyarados ty zrób strumień i unik na zigzagoona, a pikachu ty dajesz piorun także na zigzagoona". Ważne jest żeby zawsze pisać na kogo ma być atak... Jak czego¶ nie rozumiecie, albo chcecie o co¶ zapytać to piszcie tutaj. Co do nagrody to zawsze jest to 25zł dla osoby z wygranej drużyny i odejmuję 25zł osobom z przegranej drużyny. UWAGA! Trzeba zawsze przychodzić jak się zapiszecie, bo za nieprzyj¶cie na tak± dwu-walkę odejmuję 25zł i wtedy cała rozrywka się psuję i nie mog± odbyć się zawody.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.weldenvarden.pun.pl www.ometinie.pun.pl www.fctsianecki.pun.pl www.media-research.pun.pl www.lechactiveteam.pun.pl